JOOGA TÄISKASVANUTELE

Registreerimine: triinu@chakra-evolution.com
Chakra Evolution on jooga hingele. Teretulnud on kõik, olenemata paindlikkusest, eelnevast kogemusest joogaga, taustast, soost, kehatüübist, jne... :)
See on jooga neile, kes soovivad sukelduda sügavale jooga mitmemõõtmelisse olemusse ning ennast väestada selle pehme, meditatiivse, yiniliku ja hingelise poolega.
Jooga ei ole ainult asendite tegemine, vaid olemise ja elamise seisund. Nendes tundides avastamegi ja (koos)loome viise (stuudios Loomeviis!) kuidas tuua jooga saalist välja tänapäevaellu ning, veelgi tähtsam, meie tegevustesse. Teeme seda läbi tšakrate, mis on võimsad energiakeskused me kehas, kus voolab suur osa meie eluenergiast. Õpime neid keskuseid sügavamalt tajuma ning alustamegi kõige esimesest, Juurtšakrast ehk Muladharast. Me teeme seda läbi meditatsiooni, asendite ehk asanate ning joogalike hingamistehnikate ehk pranayama. Igas tšakras veedame järjestikku mitu joogatundi.
- Kus? Erahuvikool Loomeviis armsates ruumides, Aleksandri 8a kolmandal korrusel
- Millal? Igal kolmapäeval kell 19
- 10€ kord (kohapeal sularahas)
- Tunni kestvus on orienteeruvalt 75-90 min
- Võta kaasa oma joogamatt ja pleed (aga pole hullu, kui sul matti veel pole või unustasid maha - kohapeal on paar tükki olemas :))
- Saabu tundi 5-10 minutit varem kuna alustame täpselt ;)

PS! Anna oma tulekust Triinu meilile eelnevalt teada:
triinu@chakra-evolution.com