SAAVUTUSED

INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL "ANGEL VOICE 2019" in SERBIA, Belgrad
Teen Angel kategooria konkurssid:
Teele Tammet Grand Prix laureaat, I koht, õp Kati Roosi Siht
Helene Hermiine Tamm I koht,  õp Kati Roosi Siht
Geili Meigas I koht,  õp Kati Roosi Siht
Proffessional Angel konkurssid:
Karita Käesel I koht,  õp Kati Roosi Siht
Mari Adamson II koht, õp Kati Roosi Siht

Brigita Sillaots II koht,  õp Kati Roosi Siht

TARTUMAA LAULULAPS 2019 LÕPPVOOR
Rosanna Säälik I koht (3-7a vanusegrupis), õp Külliki Levin
Teele Tammet II-III koht (11-13a vanusegrupis), õp Kati Roosi Siht

MAJOWA NUTKA XVIII
INTERNATIONAL MUSIC AND DANCE FESTIVAL 2019-CZESTOCHOWA-POLAND
LOOMEVIISI ansambel I koht
kuni 10 a vanusegrupp
Katri Kade II koht+pääse galakontserdile
Kristin Ivan II koht
Mirt Annus III koht
Loviise Mäesalu IV koht
11-13 a vanusegrupp
Teele Tammet II koht
Mairo Libba III koht
Kaarel Põldmaa IV koht
Mai Vase ja Margaret Braun V koht
Elisabet Bachaus VI koht
14-16 a  vanusegrupp
Anna Malysheva III koht
Sirelin Timmermann III koht
Kerli Põhjala IV koht

Suur tänu õpetajatele Külliki Levin ja Kati Roosi Siht!


LEPATRIINU LAULUVÕISTLUS
Grete Metspalu I koht, õp Külliki Levin
Rosanna Säälik III koht, õp Külliki Levin
Thea-Tikker Pikhoff IV koht, õp Roosi Rõõmusaare
Loviise Mäesalu V koht, õp Külliki Levin
Liisbet Timusk V koht, õp Külliki Levin

Eliise Johanna Paas VI koht,  õp Roosi Rõõmusaare
Eripreemia- Teele Haak, õp Külliki Levin
Suur tänu armsatele laululindudele: Göta Veskioja, Keiuli Sulaoja ja Mia Urbanik

VOKAALKOMPASS 2019
Mari Adamson III koht, õp Kati Roosi Siht

XI ÜLE-EESTILINE POISTE VÕISTULAULMISE TARTU LINNA JA MAAKONNA EELVOOR
Mairo Libba I koht (10-11a vanusegrupp), õpetaja Külliki Levin
Koit Markus Kotkas II koht (10-11a vanusegrupp), õpetaja Külliki Levin
Kaarel Põldmaa III koht (12a+ vanusegrupp), õpetaja Külliki Levin
Särtsaka esituse tegi ka Vygantas Matulevicus
Tänud õpetaja Küllikile ja kontsertmeistrile Ele Sonn'ile!


ETV TÄHTEDE LAVA 2019
1. voor, pääs 2. vooru
Rosanna Säälik, õp Külliki Levin
Katri Kade, õp Külliki Levin
Karolina Ilves, õp Kati Roosi Siht


SOLISTICA 2019
Mairo Libba IV koht (4-6 klassi vanusegrupp), õp Külliki Levin
Karita Käesel VI koht 22 osaleja seas, õp Kati Roosi Siht

JÕULUTÄHT 2018

Palju õnne meie Loomeviisikatele!
Mairo Libba III koht
Teele Tammet III koht
Karita Käesel II koht
Hanna Hänilane - meie inglihäälne tulevikulootus. Suur tänu ka taustalauljale Katri Kade
Õnnitlused õpetajatele Pille Siht, Külliki Levin ja Kati Roosi Siht! 

LOODUSLAUL 2018
7-8 a. Mirt Annus eripreemia õp Külliki Levin
9-10 a. II koht Katri Kade, õp Külliki Levin
11-12 a. II koht Mairo Libba, õp Külliki Levin
13-14 a. I koht Helene Tamm, õp Kati Roosi Siht
13-14 a. III koht Karolina Ilves õp Kati Roosi Siht
17-19 a. I koht Karita Käesel, õp Kati Roosi Siht
Palju, palju õnne meie Loomeviisi kõikidele suurepärastele esinejatele - Emily Lisette Van Oss, Kristin Ivan, Kirke Prii,
Ronja Arjus, Teele Tammet, Margaret Braun, Kärri Ristna ja Pelle Põldma! Suur tänu õp. Pille Siht ja Helin Karja

IX RAHVUSVAHELINE LASTE JA NOORTE FESTIVAL "KULDLEHEKE" 2018
Palju õnne Loomeviisi solistidele!
Laureaadid 7-9 a. vanusegrupis:
1. Rosanna Säälik
2. Katri Kade
3. Kristin Ivan
Laureaadid 10-12 a. vanusegrupis:
1. Teele Tammet

ERIPREEMIA JA KUTSE RAHVUSVAHELISELE FESTIVALILE JAROSLAVIi:
1. Rosanna Säälik
2. Katri Kade
Aitäh meie Loomeviisi tublidele solistidele oma panuse eest:
Mirt Annus, Anethe Marran, Sofija Selivanova ja Sirelin Timmermann
Kiitus õpetajatele Külliki Levinile, Roosi Rõõmusaarele, Pille Sihtile!